5 nieoczywistych kolorów, które będą modne w 2019 roku

gru 13 2018

Znudzone millenial pink i innymi pastelami, ognistą czerwienią oraz czernią i bielą? Jeśli tak, mamy dla Was dobrą wiadomość – na nadchodzący sezon projektanci lansują kolory, jakich jeszcze nie było! Nie dość że nowe wśród dominujących tendencji, to jeszcze oryginalne i intrygujące same w sobie. Zobaczcie, jakie odcienie dominowały w kolekcjach Resort 2019 oraz podczas ostatniego Australian Fashion Week. Oto one:

Maślanożółty


Alternatywa dla soczystego odcienia, jaki rekordy popularności bije tegorocznej wiosny (zwłaszcza odkąd ubierając się na książęcy ślub, na kolor postawiła Amal Clooney). Nowy odcień równie dobrze koresponduje z opaloną skórą, jest jednak o wiele bardziej subtelny. Lansują go między innymi australijscy projektanci – Lee Mathews i Bianca Spender.

Szałwiowozielony


Pojawił się w kolekcjach marek takich jak Camilla and Marc i Louis Vuitton. Świeży i bardzo elegancki.

Mleko owsiane


Alternatywa dla klasycznej bieli albo odcienia ecru. Do tego ostatniego jest podobny, ale o wiele chłodniejszy. Noszony w wersji total look albo w zestawie z czernią i bielą. W tej ostatniej wersji widzieliśmy go w kolekcji Dior Cruise 2019.

Oliwkowy


Miłośnicy zieleni, mają teraz swój czas. Kolejny odcień na topie!

Kasztanowy


Brązowy ale z nutą czerwieni. Ulubieniec Albusa Lumena.

 

gru  13